Sikereink a tanévben

Iskolánk sikereket elért diákjainak és felkészítőtanáraiknak gratulálunk, a róluk készült képek megtekinthetők a

GALÉRIÁBAN . (Ide kattintva elérhető)

Iskolánk tanítványai részt vettek az Oktatási Hivatal Győri Pedagógiai Oktatási Központ által szervezett Barsi Ernő Megyei népdaléneklési versenyen ahol arany és Kiemelt arany minősítéseket szereztek. Tatár Jázmin, Kenderice dalkör és Kováts Júlia- Felkészítőjük: Karsai Klára tanárnő volt. Gratulálunk !

A Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnázium és Szakközépiskola által rendezett ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENYEN iskolánk csapata 2. helyezést ért el. Csapattagok: FLÉNER KRISTÓF, KOMPOS EVELIN, KOSZTYÓ ROLAND,  Felkészítő tanár: PINTÉR ZSUZSANNA. Gratulálunk!

Gratulálunk Viola Máténak A Megyei Matematikaversenyen elért I. helyezéshez !

Gratulálunk Gazsó Botondnak, iskolánk 6.osztályos tanulójának "Az én Jánossomorjám" fotópályázaton elért első helyezéséhez!

A Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola által rendezett népdaléneklési versenyre KARSAI KLÁRA tanárnő két diákot nevezett be, akik szép eredményt értek el szereplésükkel. TATÁR JÁZMIN DÓRA kiemelt arany minősítést, KOVÁTS JÚLIA ezüst minősítést kapott. Gratulálunk!

XVI. ORSZÁGOS KONCZ JÁNOS HEGEDŰVERSENY, Szombathely-BERTALAN TAMARA hegedű tanszakos diákunk a három napos rendezvény döntőjén a II. korcsoportban dicséretet kapott. Felkészítő tanára: RUISZNÉ VARGA ENIKŐ - Gratulálunk!

PILINSZKY-KUPA
A Nyúlon megrendezett labdarúgó tornán kis csapatunk a 3. helyet szerezte meg. Csapattagok: NAGY ÁDÁM, MIHÁLYI ÁRON, ÁSVÁNYI RÓBERT, BÉRCES ALEX, KOVÁCS GYULA. Felkészítő tanár: KAPOSI GÁBOR  Gratulálunk!

A Bozsik Intézményi Program keretén belül a Mosonmagyaróváron megtartott forduló
4 meccséből 4 győzelem!
Gratulálunk a fiúknak (ÁSVÁNYI GERGŐ, HORVÁTH AXEL, MAJDÁN ERIK, MARKÓ LEVENTE, NAGY NOEL, STUKA SZABOLCS RIKÁRDÓ, TOMASITS PÉTER) és felkészítőjüknek, KAPOSI GÁBORnak.

Képtalálatok a következőre: winners free